Aktualności


Firma Auto Binol Sp.j. szczególną uwagę przywiązuje do jakości świadczonych usług i satysfakcji klienta.

Naszym celem jest osiągnięcie długotrwałego sukcesu, którego źródłem jest zadowolenie klientów.

II edycji konkursu ,,Mazowiecki Znak Jakości”

Za wdrożenie koncepcji programu Zarządzanie przez jakość (Total Quality Management ) w dniu 27.10.2007 r. nasza firma została nagrodzona w VII edycji konkursu ,,Mazowiecki Znak Jakości”. W sali asamblowej Zamku Królewskiego w Warszawie właściciele firmy Ryszard Binkowski i Jan Olkowski odebrali statuetkę Wiktorii.

W konkursie pod patronatem honorowym Prezydenta m. st. Warszawy, Wojewody Mazowieckiego oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego startowało ponad 1000 firm.

 

 

     

W I edycji konkursu, który odbył się w 1998 r., również zostaliśmy wyróżnieni.

   

 


 

Znamy najlepsze sklepy i firmy

autor: KZ, gaw, 2007-10-29, Ostatnia aktualizacja: 2007-10-29 

 

Gdzie wpaść na zakupy i z kim robić interesy? Szukaj miejsc oznaczonych znakiem jakości.  Zdaniem warszawiaków, najsympatyczniejszym sklepem w mieście jest herbaciarnia Sikkim. Lubią też delikatesy Jagoda, bo tam robi się zakupy tanio i przyjemnie.

Warszawski Znak Jakości to nagroda przyznawana od dziesięciu lat, a jej mazowiecki odpowiednik od siedmiu. W tym roku w kategorii „Twój ulubiony sklep” wygrała herbaciarnia Sikkim. W stolicy są dwa takie miejsca: przy al. Niepodległości 88 i ul. Mokotowskiej 45. Warszawiacy, którzy brali udział w konkursie, wybrali też sklep spożywczy Victoria (al. Reymonta 6) i delikatesy Jagoda (ul. Bohaterów 17 na Białołęce).

Do konkursu stanęło aż tysiąc firm. Kapituła, w której skład weszła m.in. aktorka Krystyna Janda, wybrała spośród nich 39 laureatów. Warszawski Znak Jakości dostała firma Żak Sp. z o.o., która posiada jedną z najnowocześniejszych drukarni w Polsce. Zatrudnia także wielu studentów. Mazowiecki Znak Jakości otrzymała firma Paradowscy AMP Sp. jawna produkująca zawory do silników. Nagrody wręczono w sobotę na Zamku Królewskim. Życie Warszawy było patronem medialnym konkursu.   

Nagrodzone w konkursie firmy

Warszawski Znak Jakości
1. Żak Sp. z o.o.
2. Siemens Polska Sp. z o.o.
3. Sita

Warszawski Znak Jakości – Nagroda Specjalna
1. Marcpol SA
2. Biuro Reklamy TVP3 Warszawa
3. RWE Stoen

 

Mazowiecki Znak Jakości
1. Paradowscy AMP Sp. jawna
2. Auto Binol Sp. jawna
3. Stadler Polska Sp. z .o.o.


 

 
 

Wszystkie prawa zastrzeżone (c) 2007 - Auto Binol R.Binkowski, J.Olkowski Sp. j.